Αποτελέσματα  Εισαγωγής Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας & Υδατοκαλλιεργειών «Βιώσιμη Αλιεία, Υδατοκαλλιέργεια» για το ακαδημαϊκό έτος 2020 – 2021» Επιτυχόντες 1. Μυλωνά Κυριακή 2. Ψαρράς Σπυρίδων 3. Νάκος Κωνσταντίνος 4. Κάππος Παναγιώτης 5. Κώνστας Σπυρίδων 6. Γιανναρά Μαρία 7. Γκρίλλα Χρυσούλα 8. Ντίνα Βασιλική 9. Θεοδωρακάκη Ελεούσα Επισυναπτόμενα: Αποτελέσματα  … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων Εισαγωγής Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας & Υδατοκαλλιεργειών «Βιώσιμη Αλιεία, Υδατοκαλλιέργεια» για το ακαδημαϊκό έτος 2020 – 2021».